بهترین دندانپزشک در تهران

 

زیبایی دندان ها تاثیر بسیار مثبتی بروی چهره می گذارد به همین علت است که امروزه افراد بسیاری خواهان زیبایی دندان ها و اصلاح طرح لبخند خود هستند و برای انجام این کار بدنبال بهترین دندانپزشک زیبایی و با تجربه در این زمینه هستند . روش های مختلفی برای اصلاح طرح لبخند و زیبایی دندان ها وجود دارد که در این مقاله در رابطه با معیارهای یک دندانپزشک خوب و روش های مورد استفاده برای اصلاح طرح لبخند و زیبایی دندان ها توضیحاتی داده شده است تا در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید

برای یک دندانپزشک خوب رضایت بیمار دارای الویت می باشد، و به هیچ عنوان اجازه نمی دهد که بیمار ناراضی از مطب بیرون رود.

یک دندانپزشک زیبایی خوب باید در حوزه کاری خود دانش و تخصص کافی داشته باشد  و از تمامی متدهای به روز در عرضه دندانپزشکی زیبایی استفاده نماید و مجهز به جدیدترن تجهیزات روز باشد .

برای انتخاب یک دندانپزشک زیبایی خوب، مشاهده نمونه کارها می تواند در تصمیم گیری کمک شایانی کند، دکتر صفار هرندی در زمینه دندانپزشکی زیبایی تجربه بسیار بالایی دارد در قسمت گالری سایت می توانید نمونه کارهای دکتر را مشاهده نمایید .

لامینیت دندان

یکی از روش های زیبایی دندان ها لامینیت است، با لامینیت دندان معایب و مشکلات ظاهری دندان برطرف می شود و درخشندگی و زیبایی خاصی در دندان ها ایجاد می شود . امروزه لامینیت دندان در میان جوانان طرفداران بسیاری پیدا کرده است، برای دریافت بهترین نتیجه از لامینیت دندان باید دندانپزشک خوب و با تجربه ای را در این زمینه انتخاب کنید . با لامینیت دندان مشکلات دندان مانند بد شکلی، بدرنگی و بهم ریختگی برطرف می شود .

کامپوزیت ونیر

یکی دیگر از روش های زیبایی دندان و اصلاح طرح لبخند کامپوزیت ونیر می باشد، کامپوزیت ونیر روکش های دندانی از جنس کامپوزیت می باشد که با توجه به خواسته بیمار در مناسب ترین رنگ و میزان سفیدی انتخاب می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کامپوزیت ونیر می توانید به مقاله کامپوزیت ونیر مراجعه نمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر صفار هرندی

سایر خدمات دکتر صفار هرندی :

اصلاح طرح لبخند

لامینیت دندان 

ارتودنسی

بلیچینگ دندان

کامپوزیت ونیر ها