دکتر مجتبی صفار هرندی » خدمات دندانپزشکی » دندانپزشک زیبایی در میرداماد
[ratemypost]
۳ دقیقه
اصلاح طرح لبخند

دندانپزشک زیبایی در میرداماد

آنچه می خوانید...

دندانپزشک زیبایی در میرداماد

لبخند زیبا و دلنشین از مهمرین عناصر در زیبایی چهره محسوب می شود که در داشتن دندان هایی سفید و یکدست تعریف می شود و به طبع آن می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس در فرد گردد.

به همین دلیل بسیاری از افراد برای داشتن دندان هایی سفید و اصلاح طرح لبخند به دندانپزشکی زیبایی مراجعه می کنند ولی ممکن است برای افراد چنین سوالاتی مطرح شود: بهترین دندانپزشک زیبایی کیست؟ کلینیک دندانپزشکی زیبایی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا در این خصوص مطالبی را برایتان ارائه دهیم.

 

معیارهای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی

1-   بیمار محور بودن کلینیک دندانپزشکی زیبایی: از مهمترین مسائل در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی، توجه به خواسته های مراجعه کنندگان می باشد تا رضایت آنها تا حدامکان حاصل شود.

2-   تجربه و مهارت دندانپزشک زیبایی: میزان تجربه و مهارت دندانپزشک زیبایی از مهمترین نکات در میزان موفقیت در نتایج حاصل از خدمات درمانی یا زیبایی دندانپزشکی زیبایی می باشد که لازم است همواره مورد توجه قرار گیرد.

3-   سابقه خوب دندانپزشک زیبایی: داشتن سابقه کاری درخشان دندانپزشک زیبایی در میزان موفقیت حائز اهمیت می باشد. به همین دلیل برای اطلاع از سابقه دندانپزشک زیبایی می توانید به سایت وی مراجعه نمایید و نمونه کارها را مشاهده فرمایید.

4-   به کار بردن تکنولوژی های جدید دندانپزشکی توسط دندانپزشک زیبایی: استفاده از تکنولوژی های نوین در دندانپزشکی زیبایی موجب صرف زمان جهت درمان می شود و به طبع آن میزان موفقیت نیز افزایش می یابد.

5-   هزینه های درمانی دندانپزشکی زیبایی: هزینه های دندانپزشکی زیبایی به عوامل متعددی مانند نوع درمان، مدت زمان درمان و تعداد جلسات، بیمه و کیزان مهارت و تخصص دندانپزشکی زیبایی بستگی دارد. جهت اطلاع از هزینه های دندانپزشکی زیبایی می توانید با شماره های مندرج در سایت دکتر مجتبی صفارهرندی دندانپزشک زیبایی در میرداماد تماس حاصل فرمایید.

دکتر مجتبی صفار هرندی در ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی تبحر بالایی داررند . جهت تعیین وقت با ایشان می توانید با شماره های 026705028-26705018 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

لمینیت دندان

لمینیت دندان از جنس پوسته های شفافی می باشد که جهت درمان نامنظمی های دندان، پر کردن فضای خالی بین دندان ها و سفید کردن دندان ها بر روی آنها قرار داده می شود و به طبع آن می تواند موجب اصلاح طرح لبخند نیز گردد.

کامپوزیت ونیر دندان

کامپوزیت ونیرها روکش های دندانی از جنس کامپوزیت هستند که دارای طیف وسیعی از رنگ ها هستند و می توانند متناسب با رنگ پوست افراد انتخاب شوند. کامپوزیت ونیرها قابلیت اصلاح طرح لبخند را نیز به دندانپزشک زیبایی می دهند.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان به عمل سفید کردن دندان های به وسیله مواد شیمیایی مخصوصی گفته می شود. این ماده شیمیایی پروکسید هیدروژن نام دارد که با نفوذ به داخل مینای دندان ها موجب سفید شدن دندان ها می گردد.

اصلاح طرح لبخند

روش های مختلفی برای اصلاح طرح لبخند وجود دارند که می توانند موجب ایجاد لبخند هالیوودی نیز گردند. این روش ها می توانند باعث از بین رفتن فاصله بین دندان ها، پوشاندن شکستگی ها و سفید شدن رنگ دندان ها شوند. دکتر مجتبی صفارهرندی دندانپزشک زیبایی در میرداماد از مدرن ترین روش ها جهت اصلاح طرح لبخند استفاده می نمایند.

نتیجه گیری

در کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر مجتبی صفارهرندی از بهترین روش های درمانی و زیبایی دندان ها استفاده می شود. برای مشاوره تخصصی در این زمینه می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =