دکتر مجتبی صفار هرندی » دندانپزشکی زیبایی » اصلاح سایز و ساختار دندان ها
۲ دقیقه
اصلاح طرح لبخند

اصلاح سایز و ساختار دندان ها

آنچه می خوانید...

اصلاح سایز و ساختار دندان ها

بهم ریختگی دندان ها یکی ازعواملی است که سبب کاهش اعتماد به نفس اشخاص می شود ، برای اصلاح بهم ریختگی دندان ها روش های متعددی وجود دارد ، در برخی از اشخاص بهم ریختگی دندان ها  به دلیل اینکه جای کافی برای رشد دندان ها وجود ندارد ، ایجاد می شود .

نامتناسب بودن دندان ها ، کجی دندان ها سبب کاهش اعتماد به نفس در اشخاص می شود در نتیجه شخص از داشتن لبخند زیبا و ماندگار محروم می ماند سبب افزایش اعتماد به نفس اشخاص می شود .

دکتر صفار هرندی دندانپزشک زیبایی توصیه می کند اشخاصی که دندان های آنها زاویه نامناسب دارد و یا دندان های کجی دارند جهت اصلاح طرح لبخند می توانند به دندانپزشک زیبای مراجعه نمایند .

 

مزایای اصلاح طرح لبخند :

رابطه بین سایز دندان ها برقرار می شود ، با استفاده از روش های اصلاح طرح لبخند می توان مشکلات نامنظمی دندان ها را به آسانی و در مدت زمانی کمی برطرف نمود .

تغییر و اصلاح فرم دندان ها

بیمار در زمان اصلاح طرح لبخند درد را احساس نمی کند .

دکتر صفار هرندی توصیه می کند که اشخاص حتما پس از اصلاح طرح لبخند به رعایت بهداشت دهان و دندان اهمیت ویژه ای بدهند ، زیرا ماندگاری اصلاح طرح لبخند نیازمند رعایت بهداشت دهان و دندان است .

یکی از نکاتی که باید رعایت شود عدم مصرف سیگار و دخانیات است ، هم چنین باید از مصرف مواد غذایی سفت نظیر ته دیگ باید اجتناب شود .

اشخاصی که اقدام به سفیدی دندان ها می کنند باید از مصرف سیگار و نوشیدنی های رنگی که سبب تغییر رنگ دندان ها می شود باید اجتناب نمایند

شما عزیزان برای مشاهده نمونه کارهای اصلاح طرح لبخند دکتر صفار هرندی به بخش گالری سایت مراجعه نمایید .

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر صفار هرندی

سایر خدمات دکتر صفار هرندی :

اصلاح طرح لبخند

لامینیت دندان 

ارتودنسی

بلیچینگ دندان

کامپوزیت ونیر ها

راه های رتباطی

 ۶۶۷۵۰۱۰۰

۲۶۷۰۵۰۱۸

۲۶۷۰۵۰۲۸0

 

صفار هرندی

دکتر مجتبی صفار هرندی

دکتر مجتبی صفار هرندی در کلینیک دندانپزشکی خود در مرکز شهر تهران می توانند به شما در درمان مشکلات دهان و دندان و همچنین انجام خدمات زیبایی ددندان از جمله کامپوزیت، لمینیت، بلیچینگ، ایمپلنت و ... کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *