دکتر مجتبی صفار هرندی » مقالات » بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران
۵ دقیقه
بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران

بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران

آنچه می خوانید...

اگر در مناطق شمال تهران ساکنید و به دنبال بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران هستید، باید برای انتخاب دندانپزشک به برخی موارد توجه کنید. ممکن است شما در دسته افرادی قرار داشته باشید که به سلامت دهان و دندان خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهید. در این میان برای شما انتخاب کردن یک دندانپزشک خوب چالش بزرگی خواهد بود. همچنین اگر مسافت برای شما اهمیت داشته باشد، ترجیح می‌دهید در محدوده سکونت خود، یک دندانپزشک را انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران را به شما معرفی کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اولویت‌ها برای انتخاب بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران

برای یافتن بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران، علاوه بر محیط بهداشتی و مجهز آن باید به نمونه کارهای دندانپزشک نیز توجه داشته باشید. اگر شما برای کار زیبایی دندان به پزشک مراجعه می‌کنید، مشاهده و بررسی نمونه کارها مهم‌تر خواهد بود. بهترین دانپزشکی شریعتی تهران باید از تکنیک‌های روز دنیا استفاده کند. دندانپزشک منتخب باید از اخلاق حرفه ای و پرسنل خوش برخورد برخوردار باشد. همچنین در زمان انتخاب باید رضایت بیماران قبلی را نیز بررسی کنید. این موارد برای انتخاب یک دندانپزشک متخصص الزامی است.

انتخاب بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران برای درمان زیبایی و ترمیم

برای انجام کارهای زیبایی و ترمیمی دندان، انتخاب یک دندانپزشک خوب دارای حساسیت بیشتری خواهد بود. درمان‌های زیبایی و ترمیم دندان انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن از روش‌های متفاوتی بهره می‌گیرند. در این مقاله به صورت جامع و کلی به آن‌ها می‌پردازیم. در واقع یک دندانپزشکی خوب با تفکیک این روش‌ها و توضیحات آن به بیماران می‌تواند در درمان زیبایی و دادن اطمینان به بیمار بسیار کمک کننده باشد.

دندان‌ها به دلیل حساس بودنشان نیاز به رسیدگی دارند. این عضو از بدن با قرارگیری مستقیم با مواد غذایی مختلف، در معرض آسیب و پوسیدگی‌ها قرار می‌گیرد. علاوه بر این، دندان‌ها مانند مو یا پوست قابلیت ترمیم مجدد ندارند و در صورتی که دچار آسیب و پوسیدگی شوند، راهی به جز درمان دندانپزشکی وجود نخواهد داشت. برخی از موارد دندان‌ها را آسیب پذیرتر می‌کنند. این موارد در زیر ذکر شده اند:

 • جویدن نادرست با دندان‌ها
 • رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان
 • استفاده از دندان‌ها به عنوان ابزار برای باز کردن وسایل

برخی از موارد نیز در برخی از بیماران مشاهده می‌شود که نیاز به انجام درمان زیبایی را افزایش می‌دهد:

 • نامرتبی دندان‌ها به صورت ژنتیکی
 • زرد بودن ژنتیکی رنگ دندان‌ها
 • شکننده بودن دندان‌ها از ابتدای تولد

انجام هرگونه درمان زیبایی باید راه حل مناسبی برای رسیدن به نتایج رضایت بخش باشد. انتخاب این روش‌ها بر اساس بررسی و مشاوره با دندانپزشک صورت می‌گیرد. دندانپزشک زیبایی به شما در انتخاب بهترین روش برای اصلاح طرح لبخند کمک می‌کند.

انواع درمان‌های زیبایی و ترمیم دندان

دندانپزشک زیبایی یا ترمیم شاخه ای از علم دندانپزشکی است. این شاخه خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. به همین دلیل برای انجام درمان‌های زیبایی از روش‌های مخلفتی استفاده می‌شود. انتخاب یک روش مناسب برای هر فرد، توسط یک متخصص انجام می‌گیرد. انواع الین روش‌های زیبایی و ترمیمی در زیر ذکر شده اند:

 • روکش‌های زیبایی
 • جراحی ارتودنسی
 • استفاده از کامپوزیت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • جراحی پریودنتال
 • استفاده از بریچ
 • تغییر موقعیت لب‌ها

کاندیدای مناسب در بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران برای درمان زیبایی

برای انجام درمان زیبایی در بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران، باید بررسی کنید که آیا در دسته افرادی قرار می‌گیرید که نیاز به درمان زیبایی دارند یا خیر. یکی از مهم ترین معیارها برای انجام روش‌های زیبایی روی دندان، داشتن دندان‌های سالم است. در واقع قبل از گرفتن چنین خدماتی، ابتدا باید پوسیدگی‌های دندانی برطرف شوند. پس از رفع عفونت‌ها و پوسیدگی می‌توانید برای انجام درمان زیبایی اقدام کنید. لیست زیر شامل مشخصات کاندیداهای مناسب برای انجام خدمات زیبایی دندان هستند:

 • افراد دارای دندان‌های زرد که تصمیم به براق و سفید کردن آن‌ها دارند.
 • اشخاصی که دارای ندان‌های نامرتب هستند.
 • افرادی که تصمیم دارند تا فرم و شکل دندان‌های خود را تغییر دهند.
 • اگر فردی یک یا چند دندان‌ خود را از دست داده باشد.
 • افرادی دندان‌های بلند و کوتاه دارند.
 • اگر دندان‌ها دچار شکستگی شده باشند.
 • افرادی که برای اصلاح فاصله بین دندان ها اقدام می‌کنند.

معرفی بهترین دندانپزشک شریعتی تهران

در میان بهترین دندانپزشک شریعتی تهران می‌توان به دکتر مجتبی صفارهرندی اشاره کرد. ایشان با سال‌ها تجربه یکی از بهترین‌های حرفه خود هستند. اگر به دنبال اصلاح طرح لبخند خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای گرفتن مشاوره اقدام نمایید. دکتر صفارهرندی با بررسی نیازهای شما بهترین و مناسب‌ترین روش برای درمان را پیشنهاد می‌دهد. برای مشاهده نمونه کارها می‌توانید به صفحه اینستاگرام مراجعه کرده و یا به گالری تصاویر در داخل همین سایت سر بزنید.

سخن پایانی

همانطور که پیش تر گفته شد، اگر برای شما پیدا کردن بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران دشوار است، باید به بررسی دقیق نمونه کارهای دندانپزشک بپردازید. نتایج موفق یک دندانپزشک در کار خود، یک مدرک بسیار قوی برای پیدا کردن یک دندانپزشک خوب است. امروزه به دلیل توجه مردم در بحث زیبایی دندان، حساسیت‌های زیادی برای پیدا کردن یک متخصص خوب ایجاد شده است. با در نظر گرفتن تمامی مواردی که در بالا گفته شد، می‌توانید با اطمینان، بهترین دندانپزشکی شریعتی تهران را انتخاب کنید.

صفار هرندی

دکتر مجتبی صفار هرندی

دکتر مجتبی صفار هرندی در کلینیک دندانپزشکی خود در مرکز شهر تهران می توانند به شما در درمان مشکلات دهان و دندان و همچنین انجام خدمات زیبایی ددندان از جمله کامپوزیت، لمینیت، بلیچینگ، ایمپلنت و ... کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *