دکتر مجتبی صفار هرندی » مقالات » مزایای لمینت دندان
۲ دقیقه
مزایای لمینت دندان

مزایای لمینت دندان

آنچه می خوانید...

امروزه همه مردم به دنبال این هستند که زیبایی چهره خود را دو چندان کنند . دندان ها نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره و مخصوصا در زمانی لبخند زدن فرد دارند . بسیاری از افراد به دلیل این که دندان های سفید و مرتبی ندارند دچار مشکلاتی در زمینه روابط اجتماعی خود می شوند.

اما امروزه نداشتن دندان هایی زیبا راه حل های بسیاری دارد و می توان با روش های مختلفی مشکلات دندان های خود را برطرف کرد.

لمینت دندان یکی از روش هایی است که می توان به وسیله آن دندان ها را سفید و مرتب کرد.

نقش دندان پزشک زیبایی و تجربه و مهارت وی بسیار در نتیجه لمینت دندان موثر است . دکتر مجتبی صفارهرندی دندانپزشک زیبایی در انجام دادن لمینت دندان دقت و مهارت بسیاری دارد و توانسته است در چند سال فعالیت خود رضایت مشتریان خود را از آن خود کند . اگر شما هم تمایل به انجام لمینت دندان دارید می توانید با شماره هایی که در داخل است تماس حاصل فرمائید .

لمینت ها به دو نوع مختلف تقسیم می شوند

لمینت های سرامیکی از جنس چینی هستند . ماندگاری فوق العاده زیادی درند . و در برابر لمینت های کامپوزیتی مقاومت بیشتری از خود دارند یعنی در واقع محکم تر هستند .

لمینت های کامپوزیتی که در برابر لمینت های سرامیکی دندان کمتر تراشیده می شود. این نوع لمینت دارای رنگ های متنوع و بسیاری است که بیمار میتواند بنابر سلیقه خود و با مشورت دندانپزشک زیبایی خود رنگ مورد دلخواه خود را انتخاب کند.

مزایای لمینت دندان
مزایای لمینت دندان

چه کسانی می توانند از لمینت دندان استفاده کنند

  • افرادی که دندان های آن ها بر اثر مواد غذایی تیره شده اند و دیگر سفیدی خود را ندارند.
  • افرادی که دندان های نامرتبی دارند.
  • افرادی که بین دندان های آن ها فاصله ای  وجود دارد و همین مسئله موجب بد شکل شدن دندان ها می شود.
  • کسانی که به دلیل استفاده از سیگار و هر نوع دخانیات دیگری سفیدی دندان خود را از دست داده اند.

البته لمینت دندان برای هر شخصی مناسب نیست و این روش باید با نظریه دندانپرشک زیبایی که با بررسی شرایط بیمار بستگی دارد انجام می شود. به عنوان نمونه کسانی که دارای پوسیدگی دندان هستند به صورت حاد و زیاد هستند نمی توانند از این  روش استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله هزینه لمینت دندان را مطالعه کنید.

صفار هرندی

دکتر مجتبی صفار هرندی

دکتر مجتبی صفار هرندی،ایشان متولد 1353 در تهران هستند.ایشان تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان البرز تهران گذرانده اند و سال 79 از دانشگاه سراسری ایران فارغ التحصیل شده اند. شروع فعالیت حرفه ای خود را از سال 1383 در تهران، با راه اندازی 2 کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی بطور شبانه روزی بنام های سیرنا و کلینیک دکتر هرندی و یک مطب تخصصی بنام خودشان با انجام کلیه خدمات ارتودنسی، لامینیت و جراحی زیبایی دندان و … شروع کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *