دکتر مجتبی صفار هرندی

دکتر مجتبی صفار هرندی،ایشان متولد 1353 در تهران هستند.ایشان تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان البرز تهران گذرانده اند و سال 79 از دانشگاه سراسری ایران فارغ التحصیل شده اند. شروع فعالیت حرفه ای خود را از سال 1383 در تهران، با راه اندازی 2 کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی بطور شبانه روزی بنام های سیرنا و کلینیک دکتر هرندی و یک مطب تخصصی بنام خودشان با انجام کلیه خدمات ارتودنسی، لامینیت و جراحی زیبایی دندان و … شروع کردند. ایشان همزمان با تحصیل در رشته دندانپزشکی موسیقی را در رشته آواز و آهنگسازی فرا گرفته است.همواره یکی از دغدغه های او بیان مفاهیم عمیق شعر کهن پارسی به زبان موسیقی برای نسل جوان بوده و هست.اولین آلبوم ایشان بنام ” افسانه و افسون ” در سال 1393 با دکلمه استاد سرکار خانم ژاله علو به جامعه ی هنری هدیه داده شد و مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفت که حاصل تلاش دکتر مجتبی صفار هرندی و دوستان هنرمندش می باشد. میتوان این مژده را داد که آلبوم دوم ایشان در سال 1395 منتشر خواهد شد. آقای دکتر مجتبی صفار هرندی علاقه مند به اشعار زیبای حافظ و سعدی هستند که در آلبوم اول برگرفته از شعرای این بزرگان بهره برده اند و در آلبوم دوم که به زودی منتشر خواهد شد از اشعار حافظ و استاد خانلری و استاد فاضل نظری و اشعار خود جناب دکتر صفار هرندی استفاده شده است.
بسیاری از مقالات و کار های پژوهشی ایشان در نشریات داخلی و خارجی به چاپ رسیده است. لازم به ذکر  است دکتر هرندی پزشک امین صدا و سیمای کشور بوده و در بسیاری از برنامه ها در شبکه های مختلف تلوزیونی و رادیویی به آموزش مردم کشور عزیزمان ایران پرداخته اند و قدم های بزرگی در فرهنگ سلامت بخصوص سلامت دهان و دندان برداشته اند.

میتوانید مصاحبه های دکتر صفار هرندی در این لینک مشاهده بفرمایید.

همینک آقای دکتر هرندی در کلینیک سیرنا در شمال تهران منطقه بهشتی و در کلینیک دکتر هرندی در مرکز تهران منطقه میدان انقلاب و مطب تخصصی دکتر هرندی در منطقه شریعتی ( ظفر ) مشغول به خدمت رسانی به جامعه عزیزمان هستند.

راه های ارتباطی با دکتر صفار هرندی:

تماس با دکتر

جهت ارتباط با دکتر صفار هرندی میتوانید در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید
drsaffarharandi@   کانال تلگرام
drsaffarharandi صفحه اینستاگرام
کلینیک دکتر مجتبی صفار هرندی