دکتر مجتبی صفار هرندی » مقالات » مزایای کامپوزیت ونیر
۴ دقیقه

مزایای کامپوزیت ونیر

آنچه می خوانید...

مزایای کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر روشی می باشد که هیچگونه عوارضی را برای فرد ایجاد نمی کند . کامپوزیت ونیر جهت زیبا کردن لبخند به کار می رود . یکی از مزیت های این روش دوام و ماندگاری آن است که سبب شده است بسیاری از افراد این روش را انتخاب کنند . امروزه با گسترش تکنولوژی هر روزه یک مواد بهتری برای بازسازی و زیبا کردن دندان ها روانه بازار می شود .

دکتر مجتبی صفار هرندی اصلاح طرح لبخند را با هر روشی برای بیماران خود انجام می دهد . کامپوزیت ونیر یکی از روش هایی است که دکتر هرندی دندانپزشک زیبایی بسیار در آن مهارت دارد و تخصص ویژه ای در انجام آن دارد . جهت انجام اصلاح طرح لبخند می توانید با شماره هایی که در داخل سایت است تماس حاصل فرمائید .

به صورت کلی می توان به این شکل تعریف کرد که کامپوزیت از مواد زمینه ای تشکیل شده است که به دلیل تاثیرات ذراتی که دارد مقاومت بسیار بالایی را داراست . کامپوزیت ونیر یک موادی است که به شکل خمیر است و به وسیله تابش نور در طول موج ویژه به شکل سفت و سخت به وجود می آید . بعد از این که این مواد از شلی در آمد به همراه پولیش ظاهری خوب به خود می گیرد تا دهان را اذیت نکند .

یکی دیگر از مزیت های کامپوزیت ونیر این است که می توان بدین وسیله دندان های خالی را پر کرد . در حقیقت به وسیله این مواد خمیری شکل و به وسیله تابیدن نور در پر کردن دندان های خالی استفاده می شود . بعضی از این کامپوزیت ها جهت زیباکردن دندان ها استفاده می شود که تعداد آن ها ناچیز است . در حقیقت نباید این گونه تصور کرد هر کامپوزیتی که سفید است و یا دارای مقاومت است حتمار بایستی از آن در مبحث زیبایی استفاده کرد .

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

مزایای-کامپوزیت-ونیر
مزایای-کامپوزیت-ونیر

لایه ای از مواد است که هم رنگ دندان می باشد که روی دندان ها به منظور ترمیم موضعی یا زیبایی استفاده می شود و همچنین در زمانی که دندان دارای نقص باشد روی دندان قرار می گیرد . ونیر به صورت مستقیم و غیر مستقیم روی دندان به کار گرفته می شود . ونیر مستقیم تنها یک جلسه را به خود اختصاص می دهد و به همراه کامپوزیت ونیر روی دندان قرار می گیرد . هنگامی که همه سطوح دندان دارای عیب و نقص باشد از ونیر مستقیم استفاده می شود . این روش زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد و به تجربه و مهارت و متدهایی که دندانپزشک زیبایی در آن به کار می گیرد مربوط است .
از ونیرها هنگامی استفاده می شود که دندان های برخی از بیماران دچار تغییراتی شده است و برای تغییر رنگ های درونی استفاده می شود . دندان ها بایستی تک تک ونیر شوند . این روش برای افرادی خوب هستند که تمایل دارند در کوتاه ترین زمان ممکن دندان های خود را سفید کنند و نیز کنترل کردن آن هنگامی که ونیر بیرون از دهان باشد بهتر صورت می گیرد . اما از جهت مقاومت و نگه داری نسوج دندانی و ماندگاری و زیبایی بهتر آن ونیرهایی که به صورت غیر مستقیم هستند رواج بیشتری دارند .

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

صفار هرندی

دکتر مجتبی صفار هرندی

دکتر مجتبی صفار هرندی،ایشان متولد 1353 در تهران هستند.ایشان تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان البرز تهران گذرانده اند و سال 79 از دانشگاه سراسری ایران فارغ التحصیل شده اند. شروع فعالیت حرفه ای خود را از سال 1383 در تهران، با راه اندازی 2 کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی بطور شبانه روزی بنام های سیرنا و کلینیک دکتر هرندی و یک مطب تخصصی بنام خودشان با انجام کلیه خدمات ارتودنسی، لامینیت و جراحی زیبایی دندان و … شروع کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *